Firma Interiér Mikeš byla založena v roce 1993, jako rodinná firma. Zaměřujeme se na prodej a pokládku podlahových krytin a na prodej a montáže stropních kazet Eurotrend, kterých jsme výhradním dovozcem a prodejcem pro Česko a Slovensko.

Dovozem stropních kazet, panelů a lišt Eurotrend se zabýváme od roku 2003, kdy jsme začali dodávat stropní kazety do obchodů, a montážním firmám po celé ČR, jako čistě velkoobchodní sklad. Za deset let velkoobchodního prodeje si kazety zákazníci velice oblíbili a velice často nás žádali, jestli jsme schopni jim kazety zaslat přímo od nás. Z toho důvodu jsme v roce 2012 začali prodávat stropní kazety, panely i lišty přes náš internetový obchod. Odezva byla veliká, během prvního roku jsme prodali přes e-shop přes 20000 m2 kazet, a každý rok prodej stoupá. Snažíme se držet všechny kazety, panely, lišty i lepidla na našem skladě v dostatečném množství. Objednávky odesíláme nejpozději druhý den po objednání. Pro zákazníky, kteří potřebují kazety ihned jsme zřídili sklad online, kdy u každého produktu je počet ks, které máme přímo na našem skladě. V roce 2014 jsme zrekonstruovali prodejnu v Němčicích a vybudovali větší a prostornější sklady ve kterých máme stále 6000 – 8000 m2 stropních kazet a panelů.

Dále prodáváme a pokládáme podlahové krytiny, kterých máme v naší prodejně nepřeberné množství. Našim zákazníkům nabízíme koberce, PVC, vinyl, podlahy dřevěné, laminátové i korkové za skvělé ceny. Více o podlahách na našem webu: www.interiermikes.cz

Každoročně se účastníme četných školení v oblasti podlahových krytin, abychom mohli zákazníkovi zodpovědět všechny jeho otázky týkající se novinek v sortimentu.

Z nepřeberného množství podlahových materiálů od stavební chemie (samonivelační stěrky atd.) až po finální povrch jsme se snažili vybrat vždy to nejlepší v poměru kvalita–cena.

Jako sponzoři přispíváme na různé akce ZŠ Sloup a obci Němčice.

doprava zdarma

Pro objednávky nad 5000 kč

VYSOKÁ KVALITA PRODUKTŮ

Oceněné kazetové systémy

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Jsme přímým dovozcem

Vše skladem

Trvale na skladě 6000 m2